Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Przedszkolu

Szybkimi krokami zbliżają się do nas wakacje. Czas odpoczynku i relaksu, złapania oddechu i dystansu po trudach zdalnej nauki, niedogodnościami, lękami, reżimami związanych z panującą w kraju pandemią, która zaskoczyła nas z nienacka i niestety trwa nadal.
Zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Roku szczególnie trudnego, innego niż wszystkie do tej pory, w związku z tym pragnę przekazać Państwu serdeczne podziękowania za sympatię, wszystkie miłe słowa i gesty, za trud włożony w zdalne nauczanie, wyrozumiałość, współpracę.

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA ROKU W PRZEDSZKOLU:

1. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zdalnego nauczania prowadzonej od marca 2020 r. Wypełniona ankieta stanowi dla nas bardzo ważną i cenną informację, zależy nam na poznaniu Państwa opinii. Prosimy o przesłanie ankiety drogą e – mail na adres przedszkolekoczala@op.pl lub wrzucenie bezpośrednio do skrzynki znajdującej się na terenie przedszkola do dnia 26.06.2020r.

2. Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu nastąpi w innej formie niż dotychczas.
Nie będzie ogólnego, tradycyjnego spotkania dla wszystkich jednocześnie na ternie przedszkola. Jednakże dla każdego dziecka przygotowaliśmy wspólnie z Radą Rodziców atrakcyjne prezenty– niespodzianki.
Zapraszamy każdego rodzica indywidualnie o osobisty odbiór prezentów w dniach 24.06 – 26.06.2020 r. w godzinach 8.00 – 15.00.
Przy odbiorze niespodzianek oddamy Państwu również rzeczy osobiste Waszych dzieci pozostawione w przedszkolu.

Do zobaczenia w przedszkolu.
Czekamy i liczymy na Państwa zrozumienie oraz niezawodne przybycie.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne przedszkola.
Komunikat 2020-06-17, 13:34 | autor: Jolanta Zawadzka