Koniec roku szkolnego 2019/2020 - WAKACJE!!!

DRODZY RODZICE! KOCHANE PRZEDSZKOLAKI!
Właśnie dzisiaj kończy się rok szkolny 2019/2020.
Rok inny od wszystkich, jakie pamiętamy, rok który w pewnym momencie zmusił nas do innych rozwiązań, innych decyzji, innego nauczania, których szybko trzeba było się nauczyć. Wspólnymi siłami, trudem, wytrwałą i systematyczną pracą poradziliśmy sobie. Nie było łatwo dla nikogo! Serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę, za korzystanie z propozycji, dzielenie trudów nauki zdalnej i jednocześnie opieki nad dziećmi i mierzeniem się zadaniami dnia codziennego, pracą zawodową. Szczególnie serdeczne podziękowania, wyrazy szacunku i uznania kieruję do tych z Państwa, którzy byli z nami co dziennie. Efekty tej systematycznej pracy zauważycie Państwo już wkrótce. Zarówno w szkole jak i w przedszkolu, kiedy (żywię szczerą nadzieję i wiarę) wrócimy do nauczania tradycyjnego. Gdy w przedszkolu wrócimy do zabaw na placu zabaw wyposażonego w nowy sprzęt, do zabaw i spotkań w gronie rówieśników, za którymi tak bardzo tęsknią Wasze dzieci. Przedszkole bez dzieci to tylko budynek bez duszy.
Życzę wszystkim przyjemnego, radosnego, bezpiecznego w letnich klimatach wypoczynku. Waszym i „naszym” dzieciom, kochanym przedszkolakom, zwłaszcza tym, z którymi nie udało się nam spotkać przed wakacjami proszę przekazać życzenia radosnych, pełnych wrażeń i przygód wakacji.
Straszakom kończącym edukację przedszkolną udanego startu szkolnego i samych sukcesów na drodze obowiązków szkolnych. Rodzicom, nauczycielom życzę samych letnich przyjemności, trochę szaleństw po trudach odosobnienia i zadań związanych z nową, nie łatwą formą nauczania, złapania potrzebnego dystansu i oddechu przed wyzwaniami nowego roku szkolnego
Do zobaczenia we wrześniu Przedszkolaki!
Czekamy na Was!!!!!
Relacja 2020-06-27, 13:25 | autor: Jolanta Zawadzka